Takı Trendleri

Özelleştirilebilen Takı Modelleri Hangileridir?

Özelleştirilebilen Takı Modelleri Hangileridir?

Kadınlar takı takmayı seven varlıklardır. Bu nedenle de yaşamlarının her alanında taktıkları takı mutlaka vardır. Bu takılar farklı tarzlar ve modellerde olabilir. Bunun yanı sıra kadınların bir bölümü özelleştirilmiş takıları kullanmak isterler. Bu takılar satın alan kişilere özel olarak hazırlanırlar. Böylelikle söz konusu takının sadece satın alan kişide bulunması sağlanır. Atelier Duygu özelleştirilebilen takılarını müşterilerine sunar ve onların kendilerine özel takılara sahip olmalarına yardımcı olur. Sevdiklerine veya kendilerine bu takılardan almak isteyen kişiler özelleştirilebilen takı modelleri hangileridir? Araştırması yaparlar. Özelleştirilebilme özelliğine sahip takı modelleri şunlardır;

Bu takı modellerinin özelleştirilmesi sipariş esnasında sipariş notu bölümüne istenilen ismin yazılması sayesinde mümkün olur. Kendileri için veya sevdikleri için takı almak isteyenler takılarda bulunmasını istedikleri ismi doğru yazarak takıların özelleştirilmesini sağlayabilirler.

Özelleştirilebilen kolye

Harf Kolyeler

Özelleştirilebilen takı modelleri arasında harf kolyeler bulunur. Bu kolyelerin ucunda kişilerin isimlerinin baş harfleri bulunur. Bu harfler kolyeyi takacak ismin baş harfi olabileceği gibi kişi için önemli olan bir erkeğin isminin baş harfi de olabilir. Harf kolyeler ince ve kalın zincirli olmak üzere farklı modellere sahiptirler. Ayrıca kolyelerde yer alan harflerin sade veya taşlı olması da mümkündür. Bunun için harf kolye seçiminin modeller incelenerek yapılması gerekir.

İsim Kolyeler

Özelleştirilebilme özelliğine sahip takı modellerinden bir tanesi de isim kolyelerdir. Bu kolyelere istenilen isim yazılabilir ve böylelikle kişiler isimlerini boyunlarında taşıyabilirler. İsim yazısı kolyenin modeline göre düz yazı veya el yazısı şeklinde olabilir. Bunun yanı sıra isimler ince ve kalın zincirler üzerine hazırlanabilir. Atelier Duygu özelleştirilebilen kolyelerinde ise zincirler gümüş veya altın kaplama gibi çeşitlerden oluşur.

Zirkon Taşlı Harf Bileklikler

Kadınların tercih edebileceği özelleştirilebilen takı çeşitlerinden birisi de bilekliklerdir. Bu ürünler bilekliği takacak kişiye özel olarak hazırlanabilir. Bilekliklerin orta bölümüne kişinin isminin baş harfi yazılabilir. Ayrıca bu harf kişi yanı sıra eş veya çocuğa ait harfte olabilir. Bunun için sipariş verilirken bileklik üzerinde kime ait harf olması isteniyorsa onun sipariş notu olarak belirtilmesi gerekir. Harf motifine sahip olan bu bileklikler sahip oldukları zirkon taşları sayesinde oldukça şıktırlar. Böylelikle abiye gibi şık kıyafetlerle birlikte kullanılabilirler.

İsim Yüzükler

Kolye ve bilekliğin dışında özelleştirilebilen takı türleri arasında isim yüzüklere de rastlanabilir. Yüzük takmayı seven kadınlar kendileri için hazırlanan yüzükleri satın alarak kullanabilirler. Bu yüzüklerin tercih edilen modeline göre ayarlanabilme özelliği bulunur. Bu sayede parmağa göre ayarlayarak kullanabilirler. İsim yazılı yüzüklerin altın ve gümüş kaplama gibi modellerine ulaşmak mümkündür.

Zirkon Taşlı Harf Kolyeler

Özelleştirilerek kullanılabilecek harf kolyeler düz harf şeklinde olabileceği gibi zirkon taşlı olarak da tasarlanmış olabilirler. Sade kolye takmayı sevmeyen kişiler zirkon taşlı olan kolyeleri tercih ederek satın alabilirler. Bu kolyelerde harf motifin zirkon taşlarla süslenmiş olması kolyenin etkileyici görünmesine yardımcı olur. Zirkon taşlı harf kolye satın almak için Atelier Duygu mağazasını tercih edenler istedikleri harfte hazırlanan kolyeye sahip olabilirler. Bunun için online sipariş işlemini hatasız bir şekilde gerçekleştirmeleri yeterlidir.

El Yazısı İsim Kolyeler

El yazısı takı modellerinde kullanılmaya başlayan yazı türüdür. Normal yazının sadeliğinden uzaklaşmak isteyen kişiler tarafından el yazısı tercih edilir. El yazısı kolyeye sahip olmak isteyenler isimlerinin yer alacağı el yazısı kolyeyi online olarak sipariş edip takabilirler. Belirttikleri isim el yazısı şeklinde hazırlanır ve kolye zincirine takılır. Bu sayede siparişi veren kişiler kolyeyi teslim aldıklarında zincirle birlikte kullanmaya başlayabilirler. Ayrıca farklı görünümde olan el yazısı sayesinde insanların dikkatini kolyelerine çekebilirler.

Plaka Motifli Harf Kolyeler

Özelleştirilebilen takı modellerinden biri de plaka motifli harf kolyelerdir. Kişilerin istedikleri harflerde hazırlanan bu kolyeler plaka görünümündedir ve bu da kişilerin klasik kolyelerden uzaklaşmalarına yardımcı olur. Atelier Duygu tarafından gümüş olarak satışa sunulan bu kolyelerde yer alacak harf tek bir kişinin ismine ait olabileceği gibi çiftler için iki harfli de olabilir. Böylelikle eşlerine kolye veya sevgililerine kolye almak isteyenler plaka motifinde hem kendilerinin hem de eşlerinin isimlerinin baş harfinin bulunmasını sağlayabilirler.

Sıralı Harf Motifli Zincir Kolyeler

Özelleştirilebilen isim kolyelerinde isim yazısı kolye ucu olarak tasarlanmış olabilir. Bu durumda kolye ucunun istenen durumda zincirden çıkarılarak kullanılması mümkün olur. Ancak bunun yanı sıra isim yazısı kolyeler üzerine sıralı harfler şeklinde yazılmış olabilir. Bu sayede kolye gerdanlık gibi görünüm oluşturur. Zincir üzerinde isminin tek tek harflerle yazılmasını isteyenler sıralı harf motifli zincir kolyelerden sipariş edebilirler. Bu isim kolyeyi kullanacak kişinin ismi olabileceği gibi eş veya çocuğunun da ismi olabilir. Sıralı harf motifli zincir kolyelerin birden fazla modelini bulmak mümkündür.

Üçlü İsim Yazılı Kolyeler

Kadınlar sevdiklerinin isimlerini kolye olarak boyunlarında taşıyabilirler. Sevdikleri kişi sayısı birden fazlaysa tek bir kolye kullanımı konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Ancak Atelier Duygu özelleştirilebilen kolyeleriyle bu sıkıntıdan kurtulabilirler. Çünkü firmanın kişiye özel tasarım ürünleri arasında üçlü isim yazılı kolye modelleri de bulunur. Bu kolyeleri tercih edenler 3 kişiye ait olan isimleri tek bir kolyede kullanabilirler.

Anne olan kişiler çocuklarının ve eşlerinin isimlerinin yer alacağı üçlü isim yazılı kolyeyi kullanmaktan mutluluk duyabilirler. Bunun için de kolyenin siparişi verilirken kolyede yer alması gereken isimlerin doğru bir şekilde yazılıp siparişin tamamlanması gerekir.

Stil tamamlayan takılar nedir diyorsanız sizi şöyle alalım https://blog.atelierduygu.com/stil-tamamlayan-takilar/ 💎

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu