Güzellik & Bakım

Kişiye Özel Takılarla Özel Hissedin

Özel hissetmek herkesin hakkı. Herkes bir kere bile olsa duydukları, yaptıkları ya da giydikleri ile özel hissetmek ister. Bu duygu tamamen iyi hissettirir ve başka kişisel alanlarımıza dahi yansır. Bir de taktıkları ile özel hissetmek isteyen insanlar vardır.

Takılar özel hissetmek istediğinizde sizin modunuza göre şekillenen en nadide parçalardır. Bir pazar günü spor hissettiğinizde ya da bir iş görüşmesinde resimli ve klasik olmanız gerektiğinde ya da bir akşam yemeğinde seçtiğiniz takılar size özeldir ve sizi yansıtır. Parlak, havalı, gümüş, altın, gold hiç fark etmez onlar tamamen sizin için varlar.

Kişiye En Özel Tasarımlar

Değerli birisine hediye almanın en güzel yolu onu özel hissettirmek olabilir. Hediye almak istediğiniz kişinin özel bir ilgisini ya da zevkini biliyorsanız bu iş biraz daha kolaylaşır. Bizde sizler ve değer verdikleriniz için birbirinden özel takılar mevcut. Biz nelerden mi yararlanıyoruz?

  • Harfler
  • Özel semboller
  • Şekilli isim yazma tekniği
  • Harflerin birleşimi

Gibi kombinlerden yararlandığımız bu takı ile birlikte özel hissedin ve hissettirin.

Kişiye Özel Takılar ile Özel Hissedin

Trend Kolyeler Nasıl Kombinlenmeli?

Yaz ayının gelmesi ile beraber kıyafetlerimize farklı bir hava katan kolyeler de kullanılmaya başlandı. Kolyelerde bu sezonun en trend ve saçılan rengi altın rengi oldu. Altın renginde olan kalın, ince, çoklu, örgü kolyeler çok sevilerek kullanılmaya başlandı. Yine trend modeller arasında olan çoklu kolyeler biri kalın diğer iki zinciri ince şeklinde olan modeli ile kullanılmaya hazır. Son zamanlarda kullanılan modeller ise tam olarak bu şekilde.

Sezonun Trendi Küpe Modelleri

Trendi kaçırmak istemeyenler bu site tam size göre. Sezonun küpeleri tıpkı kolye modelleri gibi altın renkte olan zarif küpeler. Bu modeller arasında sarmal örgülü ya da işlemeli olanlar da eklenebiliyor ki atelierduygu.com sitesinin çok satanlar ve yeni eklenenler arasında bu modellere çok sık rastlanıyor. Zarif bir çift küpe uygun fiyata üstelik sezon modelleri ile birlikte sitede sizleri bekliyor.

Artık Minik Küpeler Daha Popüler

Büyük kesimli halka küpelerin geçmişte ki kullanımı daha popülerken şu an minik küpeler com büyük ilgi görüyor. Minyatür de diyebileceğimiz bu küpeleri tek tek kullanabileceğiniz gibi kombin yapıp tamamen kendinize yakışan bir model de oluşturabiliyorsunuz. Üstelik bu şekilde kimin yapmanın hem daha havalı hem daha eğlenceli olduğu kesin. Minim küpeleri kombin yapabileceğiniz yerler ise sınırsınız. Nerede olursanız olur her türlü tarzın üstüne yakışan bir küpeyi bu sitede çok rahat bulabilirsiniz.

Hangi Renk Küpeler Birlikte Kombinlenmeli

Renk seçiminde en önemli faktör cilt altı tonudur. Cilt altı tonunuzu bildiğiniz durumda size yakışan rengi kolayca seçebilir ve kombin yapabilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda farklı takı renklerin bir arada kullanılmasından her zaman kaçılırdı. Renklerin aynı olması kullanıcıda bütün oluşturduğu hissi uyandırırdı.

Ancak son zamanlarda bu durum tamamen değişti ve trende uyum sağlayan herkes küpelerini farklı renklerden seçmeye başladı. Bu sıralar gold ve gümüş renklerin çok fazla bir arada kullanıldığı bir dönemdeyiz. Bu durum küpelerde de böyle.

Birden çok küpe kullanmaya müsait olan herkes bu iki rengi bir arada kullanmayı çok seviyor. Üstelik bu renkleri arasına siyah da dahil olduğunda ortaya daha hoş bir görüntü çıkabiliyor. Üstelik birden çok renkli küpeye sahipseniz ikinci ya da üçüncü taktığımız küpelerde aradan bir rengi seçebilir ve bütünlüğü sağlayabilirsiniz.

Kıkırdak Küpeler Nasıl Kombinlenir?

Kıkırdak küpeleri kombinlemek isterseniz bunu tek başına kullanabileceğiniz gibi tamamen zıt renklerden yardım alabilirsiniz. Amacınız kıkırdak küpeye dikkat çekmek ve onun ön planda olmasını istemek ise zıt renkler çok işinize yarayacaktır. Sallanan ve uzun küpelerden yardım alabilirsiniz.

Bunun için zinciri biraz daha uzun ve minik küpeden faydalanıp bir deliğini kıkırdak tan geçirmeniz yeterli. Ne kadar havalı durduğuna inanamazsınız. Kıkırdağı tamamıyla saran, sarmal şeklinde düz ya da motifli küpeler kullanacaksanız diğer küpelerinizi daha minik seçebilirsiniz. Kıkırdak küpelerinizi ne kadar fazla tutarsanız spor ve şık olma ihtimaliniz o kadar artar. Tabi bu durumun küpe seçimi ile yakından alakası olabilir.

Erkeklere Özel Takılar

Özel hissetmek sadece kadınların değil erkeklerin de en doğal ihtiyaçlarından birisi. Kızlar sevgilinizi özel hissettirmek isterseniz site de size uygun modeller mevcut. Erkekler kendiniz için özel bir tasarım arıyorsanız sitenin erkek takı arşivini mutlaka incelemelisiniz. Sitenin kolye bileklik kombinlerini çok seveceksiniz.

Her renkten ve her desenden bulunan kolyeler ve bileklikler takım alabileceğiniz gibi tek olarak da satışa sunuluyor. Ayrıca kolye de ince ve çok abartı olmayan modellerde mevcut. Çok daha farklı bir tarz arayanlar ise kelepçe şeklinde olan ve her renkten bulunan bileklik modellerini inceleyebilir. Kimsede olmayan bu model farklılık arayanlar için dikkat çekici olabilir.

Kombin Tercihleri

Genel olarak kombin tercihleri arasında çok popüler olanlar mevcut fakat sitede yer alan kombin arşivi de size çok büyük yardımcı olacaktır. Sizin için hazırlanan ve her zevke hitap eden bu modeller arasında farklı renkler ve farklı modellerde mevcut. Bu farklı modellerin bir araya gelip ne kadar şahane ve bir bütün halinde durabildiklerini arşive baktığınızda anlayacaksınız. Üstelik burada aynı takının aynı model ve renk takının hem büyük hem küçük modelinde de yararlanılmış. Çok karışık görüntü sevmeyenler ve sadelikten yana olanlar için mükemmel bir tercih olabilir. Üstelik seçeceğiniz modele göre hem şık hem de spor tarzda kullanabilirsiniz. Birden fazla satın alıp tamamen kendi zevkinize göre de kombin yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu