Takı Trendleri

Günlük Takı Trendleri

Kombinlerin en tamamlayıcı parçalarından olan aksesuarlar sürekli değişen modaya uygun olarak üretimi yapılıyor. Son yıllarda kişiselleştirme aksesuar modasına uygun olarak kimi insanlar çocuğun ismini, kimisi de sevdiği figürlü aksesuarları tercih ediyor. Her sezon günlük takı trendleri alanında kendi aksesuar modasını oluşturmayı çalışıyor. Görünümü başka bir havaya büründürülebilen şu takılar daha çok kullanıyor:

Takı seçimleri yaparken dikkat edilmesi iki nokta bulunuyor. Bunlardan ilki günün trendleri diğeri ise yaş aralığı oluyor. Takı seçimde günübirlik olarak moda form tarzları belirlerken, yaş aralığı da trend olmayı etkiliyor. Son dönemlerde kadınlar daha çok tercihlerini genellikle trend olan takılardan yana kullanıyor.

Küpe

karakteristik ve belirgin özelliği olan küpeler son bir kaç mevsim için mutlaka sahip olunması gereken parçalar arasında yer alıyor. Oluşturduğu tarzlar sayesinde şuan tahtını devretmeye hiç niyeti bulunmuyor. Küpelerin popülerliği, sahip olduğu boyları orantılı olarak artıyor. Yeni sezonda küpe tercihleri genellikle büyük ve gösterişli olanlara yöneliyor. Kendi moda ve tarzını gösteren kadınların en çok tercih et diye takıların başında küpeler geliyor. Neredeyse her moda döneminde sık sık karşılaşılan halka küpelerin de modası hiçbir zaman geçmiyor. Tüm zaman trendlerinde yelpaze biçiminde açılan altın renkleri ile zenginleştirilmiş küpelerde en sevilenler arasından öne çıkıyor.

Kolye

Takı trendlerinde üst üste 4 veya 5 tane kolyenin vermiş olduğu zengin görüntüler dönemin stilinde vurguluyor. Küpelerle uyumlu seçilen altın kolyeler de kadınların favori takıları arasında yer alıyor. Kolye ucu sevmeyen kadınlar için uygun ürünlerden biri olan altın zincir neredeyse tüm farklı formlarıyla kadınların boyunlarında göz kamaştırıyor.

Bileklik

Bileklikler genellikle İki zıt formun önceliğinde trend olarak ilerliyor. İlk olarak kelepçe formlu bilezikler İkincisi ise altın renginde küçük zincirlerin dolanması veya üste takılmasıyla elde edilen karmaşık görünümlü bileklikler oluşturuyor. Kelepçe formlu takılar yeni jenerasyon ve en çok doğal görünüm sahibi olmak isteyen kadınlar tarafından oldukça tercih ediliyor. Ayrıca büyüklük ve gösterişli yapıya sahip bileklikleri seçerek odak noktası olabilirsiniz. Gümüş rengine tutkusu olan kadınlar büyük incilerin bir araya getirmiş olduğum bileklikleri seçebilirler.

Günlük Takı Trendleri

Yüzük

Kombin tamamlayıcısı olan takıların en trendi olan yüzükler sayesinde el şıklığını ortaya çıkarabilirsiniz. Eklem, renkli taşlar, vintage ve tek taş gibi yüzük modelleri ile kombinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Takılar arasında mükemmelliği yansıtan ve yüzüklerin baş tacı olarak bilinen tektaş yüzükler de en trend olmayı devam ediyor. Spor kombinlerin tamamlayıcısı olan ve her dönemde en çok tercih edilen renkli taşlar yüzükler trendliğini hala koruyor. Renklerle tarzını bütünleştirecek bu yüzükler sizi ayrıca ortamda baş bambaşka biri olarak gösterebiliyor.

Halhal

Takıdan vazgeçmeyin kadınların yaz aylarında en çok kullandığı takılar arasında ayak bileklerine takılan halhallar oluşturuyor. Kadınlarda takı çılgınlığı o kadar büyük bir zirveye çıkmış ki ayak bileklerine kadar takıya ihtiyaç duyarlar. Birçok modeli bulunan halhallar kadınlara ayrı bir hava veriyor. Ayak bileklerinde şık ve farklı bir görünüme sahip olmak isteyenler renkli, boncuklu, sade zincir ve taşlı modellerle tarzlarını oluşturabilirler.

Aksesuar Seçimleri Nasıl Olmalıdır?

Takı ve aksesuarlar kadınların kıyafetlerini tamamlayan önemli ürünlerdir. Kıyafetler, kombin seçimleri takılarla süslenerek kıyafetler tamamlanıyor. Takı seçimlerinde bazı noktalara dikkat edilmesi daha iyi kararlar vermenizi sağlayabiliyor. Özellikle kadınların kıyafetlerinde kullanılmış olduğu yanlış aksesuarlar kıyafette kötü görünümüne yol açabiliyor. Bundan dolayı takı ve kıyafet uyumuna dikkat edilmesi gerekiyor.

Doğru Aksesuar Kullanımı Nasıl Olur?

Kadınların takı ve aksesuar seçimlerini belli kurallara göre yaptıklarında daha çok trend olabilirler. Çünkü bu kurallara önem verilerek kıyafette ahenk sağlanabiliyor. Kendi tarzını oluşturmak isteyen kadınlar seçtiği takıların boyutuna da dikkat etmesi gerekiyor. Kıyafeti tamamlayan takı ve aksesuarlar güzel daha hoş görünmesini sağlıyor. Bunun dışında kaba ve oldukça büyük gözüken takılar kullanması durumunda abartı bir görüntü verebiliyor. Bundan dolayı seçilecek takı ve aksesuarların boyutu oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu durumlarla karşılanmaması için hem boyutlara hem de renklerin uyumuna dikkat edilmesi gerekir.

Takılar Arasında Uyum Nasıl Sağlanır?

Takı ve aksesuar seçimlerinde doğru renkleri oluşturmanın yanında bunların arasında doku olarak uyum olması da gerekiyor. Takıların birbirleriyle doku ve tarz olarak tamamlanması hoş bir görünüm ortaya çıkarır. Örneğin farklı moda akımlarının takılarına bir arada kullanılması yanlış bir seçim olarak görülür. Ayrıca şal, takı ve diğer aksesuarları nasıl ve hangi kıyafetlerle tamamlanacağı önemli hususlar arasında yer alıyor. Takı ve aksesuar seçiminde önceliği belirlenmesi daha doğru olur.. Kıyafet ve aksesuarlar arasında hangisinin ön plana çıkacağına karar verilmelidir. Kıyafet seçimi parlak ve güçlü bir tarzda ise sade takılar kullanması yerinde bir karar olacaktır.

Takı Almanın Güvenli Adresi

Günümüzde her mevsime göre takı ve aksesuarlarda değişebiliyor. Yaz aylarında daha çok giyilen kıyafetler açık olduğu için bileklikler, bilezikler, halhallar ve renkli taşlar ön plana daha çok çıkıyor. Aksesuar odasına uygun farklı tarzda bulunan günlük takı trendlerini Atalier Duygu web sitesi üzerinde kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Güzel aksesuarlar seçmek kadar birbirleriyle uyumlu aksesuar kombini yapmak önemli bir husustur. Kadınlar kötü bir kombini bile eşleştirecek aksesuarlarla kurtarabilirler. Atelier Duygu web sitesinde farklı tarzlar oluşturmanız için birçok takı türü bulunuyor.

Sipariş Ve Kargo

Atelier Duygu web sitesi takı siparişleriniz maksimum 3 gün içinde kargoya teslim ediliyor. Sipariş aşamalarını hesabım bölümündeki sipariş kısımlarından takip ederek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sitesi üzerinden yapılan 200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu