Takı Trendleri

En Popüler Küpe Tasarımları

En Popüler Küpe Tasarımları

Kadınların tercih edebilecekleri takı türleri arasında küpeler yer alır. Kulaklar için üretilmiş olan bu takılar kulakların dikkat çekici görünmesine yardımcı olurlar. Kulaklara takılması için üretilen günümüzde çok fazla küpe modeli ve tasarımı vardır. Şık olmak ve kıyafetlerinin takılarıyla uyumlu olmasını isteyen kadınlar en popüler küpe tasarımlarının hangileri olduğu öğrenmek isteyebilirler. Bu sayede herkesin tercih ettiği küpeleri satın alabilirler.

En popüler küpe tasarımları arasında şu küpeler yer alır;

Bu şekilde gruplandırılan küpe tasarımları renkleri ve motiflerine bağlı olarak birçok çeşitten oluşur. Popüler olan küpeleri kullanmayı tercih ediyorsanız Atelier Duygu küpelerini inceleyerek popüler olan tasarımlara ulaşabilirsiniz.

Motifli Küpe Tasarımları

Motifli küpeler popüler küpe tasarımları arasında yer alırlar. Üretilirken küpelere uygulanan motifler şık görünmeye yardımcı olur. Ayrıca motifler üzerinde yer alan figürler ve renklerle kişilerin kıyafetleri veya diğer takılarıyla uyumlu kullanmalarına yardımcı olurlar. Motifli küpe tasarımları arasında insanların en çok tercih ettikleri modellerden bazıları ise şunlardır;

  • Yıldız
  • Çiçek
  • Kalp
  • Kilit
  • Kalpli kilit
  • Çilek
  • Kiraz
  • Üzüm
  • Yılan
  • Bu motiflere ait Atelier Duygu küpelerini sitede bulabilirsiniz. Motif ve renk seçimini kıyafetleriniz ve tarzınızı göz önüne alarak yapabilirsiniz.

Yıldız motifli kolye ve sallantılı choker kolye

Sallantılı Küpe Tasarımları

Kadınlar için popüler olan küpe tasarımları arasında sallantılı küpelere de rastlanır. Bu küpeler özellikle düşük kulak tipine sahip olmayan bayanlar tarafından tercih edilir. Zincir veya boncuk gibi detaylarla sallantılı hale getirilen küpeler abiyeler ve günlük kıyafetlerle uyumlu bir şekilde kullanılabilirler. Sallantılı küpe tasarımlarında renkli taşlar ve baget taşlar tercih edilir. Örneğin mavi rengini çok seviyorsanız mavi taşlarla tasarlanan sallantılı küpeleri sipariş edebilirsiniz.

Halka Küpe Tasarımları

Popüler küpe tasarımlarından birisi de halka küpelerdir. Bu küpeler halka şeklinde ve genellikle sade olarak üretilirler. Sade küpe tercih eden kişiler tarafından sıklıkla satın alınan bu küpeler zarif ancak gösterişsiz bir görünüm sergilenmesine yardımcı olurlar. Halka küpe tasarımlarında ayrıca küpelere hareket katmak için taş ve boncuk gibi süslemelere de yer verilebilir. Böylelikle daha zarif halka küpe arayan kişiler bu küpeleri seçerek kullanabilirler.

Baget Taşlı Küpe Tasarımları

Kadınların kullanabilecekleri popüler küpe tasarımları arasında baget taşlı küpelerde önemli bir yerdedir. Pırlanta gibi taşlarla süslenen bu küpeler şık ve kullanışlıdır. Ayrıca uzun süre kullanımda dayanıklılık gösterir. Baget taşlı küpeler genellikle altın ve radyum kaplama olarak tercih edilirler ve dayanıklılık bu kaplamalar sayesinde daha fazla olur. Baget taşlı küpelerde en fazla görülen model ise su yolu küpelerdir.

Sallantılı Taşlı Küpe Tasarımları

Baget taşlar ve renkli taşlar sallantılı küpelerde de görülen ürünler arasında yer alır. Hem sallantılı hem de taşlı olarak hazırlanan küpeler her ortamda kullanıma uygun olurlar. Böylelikle sallantılı taşlı küpe tasarımlarını tercih edenler ortama uygun kıyafetleriyle küpeleri kombin yapabilirler. Baget taşlı sallantılı küpelerde taş rengi şeffaf iken renkli modellerde kırmızı, mavi veya pembe gibi taş renkleri görülür.

Kıkırdak Küpe Tasarımları

Kıkırdak küpeler kadınların son dönemlerde takmayı tercih ettikleri küpe çeşitleri arasında bulunur. Kulağın kıkırdak isimli bölümüne takılan bu küpeler sıra dışı görünmeye yardımcı olurlar. Kıkırdak küpe kullanmak isteyen kadınlar için üretilen popüler çok sayıda kıkırdak küpe tasarımı vardır. Bunlar arasında su yolu, çiçekli, mineli, kalpli ve taşlı kıkırdak küpeler vardır. Popüler olan kıkırdak küpelerin fiyatları ayrıca diğer küpelere oranla daha uygundur. Eğer sizde sıra dışı görünüm için kıkırdak küpelere ihtiyaç duyuyorsanız onlarca modeli Atelier Duygu küpelerini inceleyerek bulup satın alabilirsiniz.

Tragus Küpe Tasarımları

Tragus küpeler kıkırdak küpelerde olduğu gibi sıra dışı görünüm için tercih edilebilecek küpe tasarımları arasında bulunur. Kulak deliğine yakın konumda olan kıkırdağa takılması için tasarlanan bu küpelerde çok sayıda model vardır. Bu modellerden en popülerleri arasında su yolu, çiçekli, melek kanatlı ve zirkon taşlı tragus küpeler bulunur. Ayrıca çift taraflı kullanıma uygun tragus küpeler de pek çok kadının tercih ettiği modeller arasında bulunur.

Radyum Kaplama Küpe Tasarımları

Popüler küpe tasarımlarından birisi de radyum kaplama olarak üretilen küpelerdir. Bu küpelerde gümüş üzerinde radyum kaplama tercih edilir ve radyum sayesinde uzun yıllar kullanılabilecek küpeler ortaya çıkarılır. Atelier Duygu radyum kaplama kıkırdak, tragus ve gümüş küpelerin satışını yapan bir firmadır.

Kararma yapmayan radyum kaplama küpeler kişilere kullanım rahatlığı sağlar. Ayrıca sahip oldukları şık tasarımlarıyla da kişilerin kulaklarının güzel görünmesine yardımcı olurlar. Baget, halka, sargı, çiçek, pusula, su yolu, melek, yılan, kilit, hilal, şimşek, kalp, yıldız ve kurdele küpeler radyum kaplama küpe tasarımları arasında en popüler olanlardır.

Altın Kaplama Küpe Tasarımları

Abiyeler, spor ve günlük kıyafetleri için popüler küpe tasarımı arayan kişiler altın kaplama küpe modellerini inceleyebilirler. Bu ürünler altın kaplamanın etkisiyle zengin görünmeye yardımcı olurlar. Bu modellerde gümüş üzerinde altın kaplama tercih edilir ve küpelere farklı bir görünüm kazandırılır.

Altın kaplama küpe tasarımları arasında ise halka, yılan, göz, yıldız, şimşek gibi çok sayıda motif bulunur. Bu motifleri kadınlar beğenilerine bağlı olarak seçerek takılarıyla ve kıyafetleriyle uyumlu bir şekilde kullanabilirler. Altın kaplama olan küpe tasarımlarında kullanılan gümüş ise genellikle 925 ayardır. Küpe tercihinizi altın kaplama küpe tasarımlarından yana kullanmak istiyorsanız Atelier Duygu küpelerini inceleyerek kullanım amacınıza uygun modeli seçebilirsiniz.

Şıklığınızın tamamlayıcı takılar Atelier Duygu ayrıcalığı ile sizler için burada https://blog.atelierduygu.com/sikliginizin-tamamlayici-takilari/ 💎

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu