Takı Trendleri

Doğum Günü Hediyesi Takı Fikirleri

Doğum Günü Hediyesi Takı Fikirleri

Kadınlara doğum günü hediyesi olarak alınabilecek şeyler arasında takılar önemli bir yere sahiptir. Piyasada olan birbirinden farklı ve gösterişli takıların doğum günlerinde kadınların mutlu edilmesine yardımcı olur. Takı konusunda çeşitliliği fazla olması hediye olarak takı almak isteyenlerin kararsız kalmasına neden olur. Bu nedenle hazırlanan doğum günü hediyesi takı fikirleri kişilerin işlerini kolaylaştırır.

Doğum Günü Hediyesi Olarak Seçilebilecek Takı Türleri

Eş, sevgili, anne veya kız kardeşe için doğum günü hediyesi olarak takı satın almak isteyenlerin hangi takı türünü seçmeleri gerektiğine karar vermeleri gerekir. Bu sayede takı türüne göre araştırma yaparak hediye edilecek kişinin zevkine göre takı bulabilirler.

Doğum günü hediyesi olarak seçilebilecek takı türleri şunlardır;

Doğum günü için bu türlerdeki takıları satın almak isteyenler Atelier Duygu web sayfası üzerinden gümüş, altın kaplama ve farklı özelliklerde üretilmiş takılara erişebilirler. Yüzlerce model arasından inceleme yaparak doğum günü sahibini mutlu edecek takı veya takıları seçebilirler.

Doğum günü takı hediyesi

Doğum Günü Hediyesi Choker Kolyeler

Doğum günü hediyesi olarak değerlendirilebilecek takı fikirleri arasında choker kolyelere yer verilebilir. Bu kolyeler kısa zincir boyları ve estetik görünüşleriyle dikkat çekerler. Boyna yapışarak boynun dikkat çekmesine yardımcı olurlar. Cool tarza sahip olan kadınlar için ideal hediyelerden olan bu kolyeler sade ve taşlı modellerde bulunur. Böylelikle hediye edilecek kişinin zevkine uygun seçim yapılabilir. Ayrıca kolyeler gündelik hayatta kullanıma uygun oldukları için hediyeyi alan kişiler tarafından her an kullanılabilir.

 

Doğum Günü Hediyesi Motifli Yüzükler

Yüzükler kadınlar için doğum günü hediyesi olarak satın alınabilecek takılardandır. Yüzük kullanmayı seven kişiler için yüzük satın almak onları mutlu edecektir. Ancak son dönemlerde klasik yüzük yerine motifli yüzükler popüler durumdadır. Bu nedenle motifli yüzüğün hediye edilmesi kadınların daha fazla mutlu olmasına yardımcı olabilir. Atelier Duygu firmasının doğum günü için uygun olacak onlarca motifli yüzük modeli vardır. Bu modellerden satın alınarak hoş sürprizler yapılabilir. Yüzüklerde görülen motifler arasında ise kalp, su damlası, çiçek, bulut, yılan, göz ve papatya motifleri vardır.

Doğum Günü Hediyesi Kelepçeler

Doğum günü hediyesi takı fikirlerinden birisi kelepçelerdir. Bileklik türleri arasında yer alan kelepçe kolay takılabilen ve kıyafetlerle uyum sağlayan takı türüdür. Sade ve motifli olarak üretilen bu takılar özellikle düğüne katılacak kadınların tercih ettiği takılar arasında yer alır. Katıldığı ortamda gösterişli olmayı seven kadınlar için kelepçe en uygun hediye olabilir. Kelepçeler tercihe göre gümüş veya altın sarısı olarak alınabilir. Böylelikle giyilecek kıyafetlerle uyum sağlamak mümkün olur.

Doğum Günü Hediyesi Küpe Setleri

Küpe takmayı seven bir kadına doğum günü hediyesi alınacaksa küpe seti doğru tercih olacaktır. Satın alınan küpe setleri sayesinde tek bir modelde küpe almak yerine farklı modelde birden fazla küpe satın alınmış olur. Böylelikle doğum günü sahibinin istediği modeldeki küpeyi kıyafetine uygun şekilde kullanması mümkün olur.

Atelier Duygu takıları arasında küpe setleri de yer alır. Küpe setleri altılı olarak satışa sunulur. Özellikle tek küpe kullanmayı sevenler için alınabilecek bu küpe setleri 6 farklı küpenin kullanılmasına imkan tanır.

Doğum Günü Hediyesi Zincir Motifli Bileklikler

Bileklik kadınların takmaktan zevk aldıkları takı çeşitleri arasındadır. Hediye olarak bileklik almak isteyenlerin değerlendirebilecekleri bileklik modelleri arasında zincir motifli bileklikler vardır. Bu bileklikler sahip oldukları zincirler sayesinde spor bir görünüm sergilerler. Aynı zamanda gümüş ve altın kaplama özellikleri sayesinde de özel törenlerde de takılmaya uygun olurlar.

Doğum günü hediyesi olarak seçilebilecek zincir motifli bilekliklerde zincir motifi ince zincir, taşlı figaro zincir, kalın zincir, oval kenarlı zincir ve yarı taşlı zincir şeklinde olabilir. Taşlı zincir seçimlerinde renkler hediyeyi alacak kişi göz önünde bulundurularak seçilebilir.

Doğum Günü Hediyesi Taşlı Halhallar

Taşlı halhallar doğum gününde satın alınabilecek ürünlerdir. Halhal kullanımı çok yaygın değildir ancak bazı kadınlar takı olarak halhalı da tercih ederler. Bunun için farklı hediye arayışına girenler taşlı halhalları sipariş vererek sevdikleri kişiyi mutlu edebilirler. Taşlı halhallar pek çok motif kullanılarak üretilirler. Bu ürünlerde en yaygın görülen motifler yıldız, rainbow, meyve, damla, pusula, yarı topcuk ve su yolu motifleridir. Halhal seçimi öncesinde uzunluk bilgisi edinilerek hediye edilecek kişiye uygun olup olmadığı da anlaşılabilir.

Doğum Günü Hediyesi Gümüş Takılar

Gümüş takı zengin görünümü ve zarafeti sağlayan aksesuarlar arasında bulunur. Sevdikleri kadının zarif görünmesine yardımcı olmak isteyenler doğum günü hediyesi olarak gümüş takı satın alabilirler. Kişilerin takı zevkine göre gümüş küpe, kolye ve bileklik satın alınması mümkündür.

Atelier Duygu mağazası gümüş takı arayan kişilerin satın alım yapabilecekleri bir firmadır. 925 ayar gümüş takılar uygun fiyatlarla online mağazada satıştadır. Gümüş koleksiyonu incelenerek model seçimi yapılabilir. Ayrıca klasik motifleri tercih etmeyenler özelleştirilmiş gümüş takıları satın alabilirler.

Doğum Günü Hediyesi Kişiye Özel Takılar

Eşine, kızına veya kardeşine doğum günü hediyesi takı arayanların değerlendirebilecekleri takı fikirleri arasında kişiye özel tasarlanan takılar da vardır. Bu takılar isim veya harf şeklinde kişi için özelleştirilirler. Böylelikle de hediyeyi alanın kendisinin özel olduklarını hissetmelerine yardımcı olurlar. Sattığı takı modelleriyle dikkat çeken Atelier Duygu kişiye özel tasarım takılarıyla da müşterilerine ulaşır. Aldıkları hediye ile eşinin veya kardeşinin özel olduğunu hissettirmek isteyenler firmanın el yazısı, normal yazı ve harf şeklinde tasarladığı kolye, yüzük ve bileklik modellerinden satın alabilirler.

Doğum Günü Hediyesi Takı Kombinleri

Kolye, küpe veya bileklik gibi takıları tek olarak almak yerine kombin olarak satın almak doğum günü hediyesi tercihleri arasında bulunabilir. Böylelikle kadınların satın alınan takıyı farklı takılarla uyumlu hale getirme uğraşı ortadan kaldırılmış olur. Bunun için Atelier Duygu takı kombinleri incelenebilir. İncelenebilecek takı kombinleri arasında şunlar vardır;

  • Kolye-halhal
  • Kolye-bileklik
  • Kolye-küpe
  • Küpe-yüzük

Sevdikleriniz için takı kombinleri satın almak istiyorsanız Atelier Duygu’ya ait web sitesine giriş yaparak kombin bölümünü inceleyebilirsiniz. Bu bölümde cazip fiyatlara sahip olan ve mutlu etmek istediğiniz kişinin tarzına hitap edecek takı kombinlerini bulabilirsiniz.

Siyah elbise takı kombinler nasıl olmalı diyorsanız sizi şöyle alalım https://blog.atelierduygu.com/siyah-elbise-taki-kombinleri/ 💎

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu