Güzellik & Bakım

Bahar Kombinlerine Yakışacak Takı Modelleri

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte insanlar önceki sezonun kıyafetlerini gardırobunu boşaltmaya ve bu sezonla ilgili yeni kıyafetlerle doldurmayı hayal etmeye çalışıyor. Bahar yaklaştıkça, yay stiliyle ilgili aksesuarların boşluğunu kesinlikle hissedeceksiniz.

Mevsimlerin değişmesi bizi tarzımızda köklü değişiklikler yapmaya teşvik ederken, bu durumlarda sıklıkla aksesuarları unuturuz, aynı aksesuarlar vücudumuzdaki kıyafetlerle güzel bir uyum yaratabilir. Baharın ihtişamlı duygularını tam olarak hissetmek için ilkbaharda gardırobumuzla takılara sahip olmamız gerekiyor.

Bahara Yakışan Kolye Modelleri

Narin ancak birkaç kolye asmak, bu sezon stilin daha güzel olmasına yardımcı olacaktır. Siz de yay tarzınızda bu kolyeleri kullanmayı seviyorsanız sitemizde farklı modelleri görebilirsiniz.

Bileklik Modelleriyle Bahar Şıklığınızı Tamamlayın

Kendinize bir bileklik alırken önce partilerde mi yoksa günlük hayatınızda mı kullanacağınızı düşünün. Günlük yaşamınız için iş ve gayri resmî dönemler için kullanabileceğiniz bir bileklik almayı planlıyorsanız size kilit – kalp, renkli örme zincir üzeri kilit – anahtar ya da yıldız motifli mıknatıslı gibi kombinasyonlar sunuyoruz.

Bu bileklikler çeşitli gündelik tarzlara uygun olabileceği gibi, aile dönemlerinde de kullanım için yeterli güzelliğe ve uygunluğa sahip olabilir. Her zaman kot pantolon ve spor giyim tarzına alışkınsanız, renkli baget taşlı ya da renkli taşlı zincir motifli bileklikler sizin için iyi bir seçenek olabilir. Sizin için farklı stillerde güzel bileklikler hazırladık. Kadın takı sekmesinden bileklik kısmını seçip istediğinizi bulabilirsiniz.

Işıl Işıl Küpeler Bahar Kombinlerinize Çok Yakışacak

Bahar Küpesi seçerken ve alırken dikkat edilmesi gereken ilk ve en önemli şey yüzün genel şeklidir, çünkü bu aksesuarın yüz üzerindeki etkisi göz ardı edilemez; Seçimimize bağlı olarak olumlu veya olumsuz olabilen bir etki. Dolayısıyla doğru küpeleri seçmenin ve bu sevimli aksesuarla yüz şeklini değiştirmenin ilk adımı, farklı yüz şekillerini tanımaktır:

Yuvarlak Yüz İçin Küpe Modeli

Bu yüz şekli için küpe seçmek yalnızca çok önemli bir kuralı içerir. Bu yüz şekli için en iyi seçenek uzun, dar ve kolye küpelerdir, çünkü bu tür küpeler farkında olmadan yüzünüzün şeklini normalden biraz daha uzun gösterir.

Oval Yüz İçin Küpe Modeli

Tüm mücevherlerden küpeleri seviyorsanız, sizi tebrik etmeliyim çünkü bu konuda düşündüğünüzden daha şanslısınız! Tüm farklı yüz koçları arasında, serbestçe seçilebilen ve bu aksesuarla değiştirilmesine gerek olmayan oval bir şekildir.

Üçgen Yüz İçin Küpe Modeli

Üçgen yüzler genellikle uzun alınlara ve keskin çenelere sahiptir, aslında yüzlerinin şekli ters bir üçgen gibi görünür. Yüzün bu şekli için en uygun seçeneğin sallantılı damla taş motifli benzeri küpeler olduğunu söylemek güvenlidir; Kulak memesinden daha dar ve daha üretken ve alt kısma sahip küpeler. Dikkat ederseniz bu küpeler tam da bu yüz formunun ters çevrilmiş şekli ve bu yüzden bu küpeleri bu grup insan için en uygun takı haline getiriyorlar.

Kare Yüz İçin Küpe Modeli

Bu açılı yüzler küpe seçiminde biraz takıntılı olmalıdır. Bu kişiler için en uygun seçenek genellikle dairesel şekilli veya kenarları yumuşak olan mücevherlerdir. Bu tür küpelerin seçilmesi, yüzün açıları arasında göreceli bir denge oluşturabilir.

Uzun Yüz İçin Küpe Modeli

Bu narin ve güzel yüzler, dar ve uzun küpelerden uzak durmak, büyük ve göz alıcı küpelere sahip olmaktan daha iyi. Bu yüz şekline en uygun seçim olabilecek seçenek, büyük küpeler ve bir yüzükten başka bir şey değildir! Bu tip küpeler kesinlikle bu yüz şekline göre yapılmıştır çünkü ince bir yüzün güzelliğini en iyi şekilde çoğaltabilir.

Kuşkusuz, aksesuarsız hiçbir kıyafet güzel değildir ve onlarsız hiçbir stil mükemmel değildir! Ama küpeler sadece stilinizi tamamlamakla kalmaz, aynı zamanda güzelliğinizi de katlayabilir.

Bahar Kombinlerle Takı Ayarlamak

Kıyafetiniz için doğru aksesuarı seçmek zor olabilir. Hem kıyafetinize uyan hem de güzel olan en iyi aksesuarları ve takıları bulmak, ayakkabı ve çanta seçimi varken birdenbire sizi birçok seçenekle karıştıran karmaşık bir karar haline geliyor. Takıları kıyafetle ayarlamak için en iyi seçenekleri seçmek için size benzersiz ve çekici yönergeler sunuyoruz:

Bahar Kombinlerine Yakışacak Takı Modelleri

Giysilerin Rengine Göre Takı Ayarlamak

Aksesuar ve takıları kıyafetlerin rengine göre ayarlayın. Bu, bir aksesuar seçmenin en kolay yoludur. Renk, giysinin en önemli yönlerinden biridir ve doğru aksesuar onu daha dengeli ve çekici kılar. Örneğin açık pembe bir elbise giyiyorsanız pembe veya pembe altın aksesuarlar kullanın. Bu renk eşleştirmesinin kesin olması gerekmez. Aksesuarınız için aynı renk aralığındaki ayakkabılarla birlikte koyu pembeyi bile kullanabilirsiniz.

Elbise Kesimine Ve Dikişine Bağlı Olarak Aksesuar Seçmek

Kolyeyi U-boyunlu veya yakalı elbiseler için kullanın. Bu tür elbisenin kesimi kolye takmak için harikadır. Elbisenin yakasına oturan ve yakanın kıvrımına uyan bir kolye kullanmayı deneyin. Kompozisyonunuzda basit bir kolye ucu veya daha cesur bir kolye kullanabilirsiniz.

Durum İçin Doğru Aksesuarı Seçmek

Mücevherlerinizin kalitesinin uygun olduğundan emin olun. Yüksek topuklu bir parti elbisesi giyiyorsanız, bileklikler veya lastik bantlar veya düşük kaliteli mücevherler kullanmayın. Ayrıca, günlük kıyafetler giyiyorsanız elmas kolye takmayın. Bunlar basit görünebilir, ancak hatırlanması önemlidir. Resmî kıyafetlerde, kıyafetinizin değerini düşürecekleri için daha az aksesuar kullanın. Resmî aşınmaya sahip yalnızca bir veya iki küçük aksesuar uygun olacak. Atkı veya şapka kullanırken dikkatli olun. Sadece birini giyin.

Aksesuarınızı seçmek, görünümünüzün yarattığı hissî büyük ölçüde etkileyecektir. Bu yüzden metal takılarınızı ayarlamaya unutmayın. Birkaç süs kullanırsanız, bunları bir araya getirmek daha iyidir. Örneğin hepsi altından ya da tamamı gümüşten yapılmıştır. Yalnızca bir kalın aksesuar kullanın. Aksesuarlarınız için yalnızca bir veya iki parlak renk seçin. Uyum sağlamak için bu parlak renkler aynı olmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu