Takı Trendleri

2021’in Trend Küpe Kombinleri

2021 yılında moda küpe kombinleriyle kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Farklı materyallerle ve tasarımlarla birleşen yeni küpe modelleri her kıyafetinize uyacak. Geometrik kesim küpelerden, kalın bantlı yüzüklere kadar en farklı tasarımları kullanabileceksiniz. Kişiye özel ürünler arasına 2021 yılına takılar da girdi. Küpelerde kullanılan büyük ya da minimal tasarımlar günlük kullanım için de uygundur.

Harfli Yüzük Modelleri 

Yüzük tercihleri arasında harfli modeller son trendler arasındadır. Hediye seçimleri olarak da çok anlamlı bir hediye olan harfli yüzükleri her alanda görmeniz mümkündür. Gümüş yüzük tasarımlarında kullanılan harfler ile uygun fiyata kendinize özel bir takıya sahip olacaksınız.

Kişiye Özel Gümüş Kolye Modelleri

Kişiye özel tasarımlar, hediye edeceğiniz sevdiklerinizin ismini ya da baş harfini içeren modellerdir. İster isim isterseniz baş harflerinizin yer alacağı kolyeleri kullanmanız sizin için en iyi seçim olacaktır.

İsim Yazan Gümüş Kolye Modelleri

Gümüş tasarımlarda taşlar ile yazılan harf ya da isim daha şıklık kazandırır. En iyi kişisel ürünlerde kullanılan isim ya da harf kullanımının yüzükte olması kendinizi ifade biçiminizdir. Harfli yüzük ya da kolye modelleri ile kendinize özel tasarımları tercih edebilirsiniz.

2021 Yılında Geometrik Küpe Modelleri

2021 yılında geometrik kesimlerden oluşan takılar oldukça moda. Üçgen, yuvarlak, kare ya da dikdörtgen tasarımların yoğun olduğu modeller yer alıyor. Gümüş plaka şeklinde büyük görünümü ile göz dolduran geometrik modeller çok estetik duruyor. Tarz modeller arasında yer alan geometrik modeller, klasik çizgilerin dışında bir duruş sergiliyor.

2021 Yılında İnci Küpe

Vintage, modern ve klasik tarzı yaratan inci küpeleri 2021 yılında fazlasıyla göreceksiniz. Tasarımlara iliştirilen ufak incilerin yanı sıra büyük inciler bu yıl herkesin kulağında olacak. Tüm takılara uyarlandığı gibi geometrik kesimlerin içerisinde de inci kullanılıyor. Taşlı modeller, püsküllü modeller, zincir ya da halka küpelerde de incilere yer veriliyor. Kullanılan takının değerine göre gerçek inciler ya da yapay incilere yer veriliyor.

2021'in Trend Küpe Modelleri

2021 Yılında Püsküllü Küpeler

2021 yılında kullanılan püsküllü küpeler, uzun ya da kısa püsküllerle kullanılabiliyor. Taşlı, incili ya da düz püsküllerin kullanıldığı tasarımlarda zarif bir küpe görebiliyorsunuz. Işıltı sevenler için aralarda taşların kullanıldığı püsküllü küpeler doğru seçim olabilir. Aslında püsküllü küpeleri sadece gümüş ve altınla sınırlamamak gerekiyor. İplerle ya da farklı materyallerle verilen püskül formuna ek olarak küpe başında değerli madenler kullanılabilir. Bu yıl püsküllerin kullanımı her materyaller olacak. Tüylerle, iplerle, zincirlerle her alanda püskül kullanılabilir. Dikey püsküller maden ile kullanılırken, örgü ya da ip püsküller üçgen formda kullanılabilir.

2021 Yılında Üç Renk Küpe

Yeşil altın, beyaz altın ve rose altın ile kullanılan üç renk küpeler bu yıl göz kamaştırıyor. Arada gümüş kullanılarak fiyatların daha uyguna gelmesi mümkün oluyor. Her bütçeye uygun olarak tasarlanan değerli küpeler arasında üç renk kullanımı yaygınlaşıyor. Tek renk ile sınırlanmak istemeyen kadınlar için doğru seçim olabilir.

2021 Yılında Minimal Küpeler

Minimal tasarımlar hem zarif hem de estetik duruyor. Kolyelerde ve küpelerde özellikle tercih edilen minimal materyaller ile daha sade görünüm elde edilebilir. Küpelerde de özellikle birden fazla küpe kullananlar için minimal küpeler var. Tasarımcılar tarafından üretilen birbirinden farklı şekillerde minimal küpe bulmak mümkün. Artık sadece top küpelerle sınırlı kalmayacak farklı modelleri bir arada kullanabileceksiniz.

2021 Yılında Geometrik Bohem Küpeler

Bohem tarzının evinizde, kıyafetlerinizde ve aksesuarlarınızda olması sizlerin yaşam tarzınızdan ipuçları vermeniz anlamına geliyor. Geometrik modellerde üretilen bohem küpelerde kullanılan renkler dahi tarzınızı anında yansıtacak. Zıt renklerin bir araya geldiği tasarımlarda taşlarla desenler ön plana çıkıyor. İlkbahar ve yaza en iyi hazırlık olan bohem küpelerinizi neredeyse tüm kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz.

2021 Yılında Çoklu Halka Küpeler

2021 yılında neredeyse artık takılar tekli değil çoklu kullanılacak. Saat yanına birden fazla bileklikler, fazla fazla zincir kolyeler ve iç içe geçmiş halkalı küpeler moda diyebiliriz. Küpe modasında halka küpelerden vazgeçemediğinizi moda tasarımcıları yakından takip ediyor. Halka küpelerin eskiden dev boyutlarda kullanılıyordu. Yeni dönemde daha küçük bir kullanıma sahip olan halka küpeler iç içe tasarımlarla büyükten küçüğe göz dolduruyor.

2021 Yılında Çeyrek Altınlı Küpeler

Kadınlar bu yıl takıp takıştırmaktan çekinmeyecek, abartı olmanın haklı gururunu yaşayacaklar. 2021 yılı tüm altınları bir arada kullanacağınız ender yıllardan birisi olacak. Çeyrek altının kullanıldığı birçok takı çeşidi olduğu gibi küpelerde de çeyrek altın göreceksiniz. Hem yatırım hem de takı olarak tercih edilen tasarımlar arasında en fazla satılan modeller diyebiliriz.

2021 Yılında Hasır Küpeler

Hasır bilezik hasır kolyeden sonra minimal hasır küpeleri de görmek 2021 yılında yadırganmayacak. Trabzon hasır bileziğinin minyatür halini yansıtan küpeler, altın severlerin ilgisini çekmeyi başardı. İmitasyon ya da gerçek altın ile görebileceğiniz modeller farklı fiyatlara satılıyor. Altın takıların modası geçer diyorsanız bijuteri modellerini tercih edebilirsiniz.

2021 Yılında Otantik Küpeler

Safir, yakut, zümrüt ve daha birçok değerli taş ile bezenmiş otantik takıların en dikkat çekeni şüphesiz küpelerdir. Küpelerin kadınlar için özel bir anlamı var. Kendinizi eksik hissedeceğiniz ve takmadığınızda şıklığınızdan ödün verdiğiniz küpeler için otantik farklı bir seçim olacak. Doğru kombinlendiğinde sonbahar ve kış sezonunun en sevilen takıları olabilir. Tercih edeceğiniz kıyafetler, saç, makyaj, oje ve diğer aksesuarlarla bütünlük oluşturabilirsiniz.

2021 Yılında El Yapımı Küpeler

El işi göz nuru olan tasarımlar denildiğinde akıllara gelen el yapımı ürünler içerisinde küpeler 2021 yılının gözdesi olacak. İğne oyası, tüy, ip, örgü, kanaviçe, hasır, boncuk işleme ve daha birçok yaratıcı küpe modelleri sizleri bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu